Allplan 2016 Türkiye Lansmanına Davetlisiniz.

Allplan 2016 Türkiye Lansmanı

Allplan Nedir?

3 boyutlu tasarım, serbest şekilli objeler, katı modelleme, animasyon, foto gerçekçi render ve metraj çıktılarını içeren yapı çizimlerini üretmenizde size yardımcı olacak bir yazılımdır.

Seminer Konuları

Allplan (Tüm planlama tipleri için obje tabanlı BIM / CAD yazılımı)

OPEN BIM platformunun bir parçası, BIM ve CAD yazılımı olan Nemetschek Allplan'ın tasarım ve uygulama süreçlerinde verimliliğin arttırılması, hataların azaltılması, metrajlarda şeffaflık sağlanması gibi tüm alanlarda mimarlara ve mühendislere olan katkısı anlatılacaktır.

e-Hakediş (Yaklaşık Maliyet, Hakediş ve Kesin Hesap Programı)

Allplan ile hazırlanan projenin metrajları e-Hakediş’e aktarılarak yaklaşık maliyete ulaşılacaktır. Ayrıca tamamlanmış Allplan projesinden elde edilen kat, mahal ve yüzeyler ile bunlarda yer alan poz ve metrajlar e-Hakediş’e aktarılarak mahal listesi elde edilecek ve bu mahal listesinin yaklaşık maliyet hesabında iş grupları olarak kullanılması sağlanacaktır.

Konuşmacılar

A. Melih DİNEKLİ 
Y. Mimar Mühendis 
Nemetschek-ESS Türkiye Genel Distribütörlüğü  
Caner DEMİRCAN
İnşaat Mühendisi
Oska Yazılım Satış Sonrası Hizmetler Müdürü

Allplan Hakkında

Yapı Bilgi Modellemesi (BIM), inşaat ile ilgili tüm süreçleri de kapsayacak şekilde ancak özellikle mimari projelendirme aşamasında sektörün standartlarını yeniden tanımlamakta ve çalışma yöntemlerini şekillendirmektedir.

Hem obje tabanlı çalışan, kolon, kiriş, döşeme, duvar, boşluk gibi parametrik 3 boyutlu elemanlarla, hem komple bir 2 boyut çizim aracı olarak, hem de yeni versiyonuyla gelen ve bütünleşik Cinema 4D render motoru gibi özellikleri ile Allplan 2016, ideal BIM çalışma ortamını, tek başına veya ekip olarak çalışan mimari ofisler için sağlar.

Gelişmiş metraj özellikleri, yapıda kullanılan tüm unsurların, gerektiğinde çizilmesine bile gerek kalmaksızın, kullanıcı tarafından şekillendirilebilen raporlarla dokümante edilebilmesini sağlarken, 2016 versiyonu ile birlikte gelen Siemens'in Parasolid Modelleme teknolojisi, en zorlu 3 boyutlu formların bile kolay kontrol edilebilen basit parametrelerle oluşturulabilmelerine olanak tanır.

Katılımcılara Özel

Tüm katılımcılara Allplan Architecture ve e-Hakediş %40 indirimli

İnanılmaz indirim fırsatını yakalamak için Lansmana katılmanız yeterli!

Tarih 23 Aralık 2015 saat 14:00
Yer Oska Eğitim Merkezi - Çetin Emeç Bulvarı Cevizlidere Caddesi No: 3/8 Öveçler-ANKARA
Katılım için [email protected] adresine ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi içeren bir e-posta göndermeniz yeterlidir.
Etkinliklerimizden Haberdar Olun